Effix - Ponuka práce - EFFIX - finančný outsourcing a poradenstvo

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

PONUKA VOĽNÝCH PRACOVNÝCH MIEST

Kontaktujte nás

Kontaktná osoba

Martin Porázik

porazikm@effix.sk
+421 948 300 444

JUNIOR ÚČTOVNÍK

Ponúkame zdravé pracovné prostredie v pozitívne naladenom tíme a seriózny prístup.
Očakávame zodpovednosť k práci, samostatnosť, pozitívny prístup, základnú znalosť problematiky účtovania, chuť profesionálne sa rozvíjať.
Pozícia je vhodná pre absolventa aj pre uchádzača bez predchádzajúcich skúsenosti s vedením účtovníctva.

Požadujeme
Komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, proaktivitu, precíznosť a presnosť pri plnení úloh

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Čiastočné vedenie účtovnej agendy viacerým klientom
Spracovanie podkladov pre daňové priznania
Zodpovedanie hlavnému účtovníkovi
Komunikácia s klientmi

Zamestnanecké výhody, benefity
Práca v rastúcej spoločnosti
Stabilné pracovné miesto
Flexibilný pracovný čas
Iné zamestnanecké benefity

Minimálne dosiahnuté vzdelanie
Stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - výhodou

Administratívne a ekonomické znalosti
Jednoduché účtovníctvo – základy
Podvojné účtovníctvo - základy
Počítačové znalosti - používateľ
POHODA – znalosť výhodou
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz
B - výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Predchádzajúce pracovné skúsenosti v samostatnom vedení účtovníctva viacerých spoločností nie sú podmienkou na prijatie, ovládanie cudzieho jazyka na komunikačnej úrovni je výhodou, znalosť programu POHODA je výhodou, skúsenosť s prácou v tíme je výhodou

Kontaktná osoba:
Martin Porázik, +421 948 300 444, porazikm@effix.sk