Právne služby pre firmy a podnikateľov v SR - EFFIX - finančný outsourcing a poradenstvo

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

SLUŽBY > PORADENSTVOPORADENSTVO


Korporátne a kancelárske služby
Priebežné daňové poradenstvoKontaktujte nás
E  effix@effix.sk
M +421 948 300 444Poradenstvo

Cieľom poskytovaného poradenstva je neustále zvyšovanie hodnoty Vášho podnikania. Poskytujeme účtovné, daňové a právne služby pre Vaše každodenné potreby.


Korporátne a kancelárske služby

Záujmom spoločnosti Effix je minimalizovať našim klientom administratívnu náročnosť a riziká spojené s podnikaním. Ponúkame ucelené služby pre rozvoj Vašej spoločnosti od založenia a poskytnutia registračnej adresy až po komplexné účtovné, mzdové a právne služby.


Založenie a registrácia spoločnosti

Rýchlo a jednoducho pre Vás založíme spoločnosť, spracujeme účtovníctvo a mzdovú evidenciu, poradíme v daňovej oblasti, spracujeme daňové priznania a zabezpečíme komplexné korporátne služby. Naše služby pokrývajú všetky potrebné registrácie a komunikáciu s úradmi aby ste čím skôr mohli reálne podnikať pod menom Vašej spoločnosti.
Viac pre:  Založenie a registrácia spoločnosti


Registračná adresa - poskytnutie sídla spoločnosti

Poskytneme registračnú adresu pre Vašu spoločnosť. Zabezpečíme preberanie a preposielanie korešpondencie. Naša ponuka registračnej adresy Vám zásadne zníži náklady na administratívu.
Viac pre:  Poskytnutie sídla spoločnosti


Realizácia zmien vo Vašej spoločnosti

Odbremeníme Vás od administratívy a zdĺhavej komunikácie s úradmi pri zmene názvu spoločnosti, sídelnej adresy, razšírení predmetov činnosti či zmene štatutára. Spracujeme všetku potrebnú dokumentáciu, aby Vaše požiadavky boli zrealizované efektívne bez zbytočného odkladania.
Viac pre:  Realizácie zmien vo Vašej spoločnosti


Likvidácia spoločnosti

S nami nemusíte poznať potrebnú legislatívu a príslušné postupy, keď sa rozhodnete pre likvidáciu Vašej spoločnosti. Zabezpečíme celý proces od rozhodnutia o zrušení spoločnosti až po jej výmaz z Obchodného registra. Zariadime všetky účtovné, daňové a personálne oblasti, aby sme minimalizovali riziká spojené s likvidáciou.
Viac pre: Likvidácia spoločnostiKontaktujte nás pre cenovú ponuku pre sídlo spoločnosti na adrese effix@effix.sk alebo TU. 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky